הנחיית הורים

בעולם הדינמי והגלובלי של ימינו אנו עדים לדור ילדים חכמים ונבונים הדורשים מעבר ליכולותינו ולא פעם גורמים לנו לנקיפות מצפון, לבחון ולהרהר בסגנון ההורות שלנו ונכונותה.

מנחת הורים
במסגרת עבודתי כאחות בריאות הציבור פגשתי מגוון עשיר של משפחות אשר נזקקו לייעוץ והנחייה בנושאים שונים הקשורים לתהליכי ההורות המאתגרים. בהמשך דרכי המשכתי את הכשרתי כמנחת הורים ברשת עידן ההורות הדוגלת בגישת האינטליגנציה הרגשית.

הנחיית הורים
כאשר אנו ניגשים לתהליך הנחיית הורים, הדגש הינו על התבוננות מתוך נקודת המבט של הילד, אחת מאבני היסוד של אינטליגנציה רגשית. בניית התכנית מותאמת באופן אישי לכל ילד, אופיו וצרכיו, תחת המסגרת ההורית תוך הקפדה על שיקוף ועל הכלת הרגשות שלו. הכלים אשר ההורים רוכשים במהלך התהליך, ניתנים ליישום גם בשאר האספקטים בחיים, וגם לאחר סיום התהליך.
אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים בסמכות הורית והצבת גבולות, קושי בניהול סדר יום, בעיות בתוך התא המשפחתי, יחסי הורים וילדים קטנים ומתבגרים, הילד בחברה ובמסגרת ביה"ס, מריבות וקנאת אחים, שינויים במשפחה ככניסה של אח חדש למשפחה, שינויי שלבי חיים ככניסה לגן חדש או בית ספר, קשיים בכישוריים חברתיים, גמילה מטיטולים מוצץ וכיו"ב – אני מזמינה אתכם לייעוץ והכוונת הורים במטרה להשיב את השליטה לידכם בדרכי נועם, הסכמה ושיפור לכל בני המשפחה, כך שהשקט והכיף יחזור לביתכם.

תהליך הנחיית הורים
בתחילת התהליך יהא עליכם למלא שאלון מפורט המתאר את התנהלות הבית, סגנון ההורות ודרכי התמודדותכם במצבים שונים המתרחשים בשגרת יומכם כיום ובעבר. לאחר סיום האבחון נקבע פגישה ראשונית בה נכיר אחד את השני, נתאם צפיות, נגדיר יעדים ונתחיל בתהליך.

 משך הפגישה שעה – שעה וחצי, הפגישה תתקיים אצלי בקליניקה בחולון.
 התהליך נמשך כ-3 שבועות ועלותו -1400 ₪ ( על כל ילד נוסף 300 ₪).

אני מזמינה אתכם לפנות לקבלת ייעוץ והדרכה ואסייע בידכם להחזיר את השלווה והרוגע לילדכם ולביתכם.


מלכה גורגוב - אחות מוסמכת | יועצת הנקה מוסמכת משרה״ב (משרד הבריאות)| יועצת שינה ומנחת הורים | נייד : 054-4729144